W Nowym Sączu na obiektach KS „Sandecja” został rozegrany finał wojewódzki turnieju piłki nożnej U-11 Im. Marka Wielgusa. Znakomicie w tych zawodach zaprezentował się zespół dziewcząt UKS „Ryter” Jelna (reprezentant powiatu nowosądeckiego). Zdeklasował rywali we wszystkich spotkaniach zajmując I miejsce. Rozgrywki rozpoczęły się od fazy grupowej, w której Jelnianki pokonały UKS „Meritus” Brody 7-0 oraz LUKS „Sobolik” Sobolów 4-2. W fazie pucharowej zespół reprezentujący powiat nowosądecki bardzo zdecydowanie pokonał kolejno: w ćwierćfinale Sp Koszyce 6-0, w półfinale UKS Regulice 9-0. Natomiast w meczu o złoty medal UKS 1811 Tarnów 10-0. Również nagrody indywidualne powędrowały do zawodniczek UKS „Ryter” Jelna. Najlepszą bramkarką została uznana Karolina Zarzycka, a najlepszą zawodniczką Paulina Tomasiak. Finał krajowy turnieju zostanie rozegrany we wrześniu w Policach, natomiast w sierpniu dziewczęta w nagrodę za wygranie finału wojewódzkiego będą uczestniczyć w meczu reprezentacji Polski z Danią na stadionie w Gdańsku. Skład zespołu: Paulina Tomasiak, Angelika Cisoń, Kinga Jurkowska, Karolina Jurkowska, Arleta Krzysztoń, Aleksandra Szary, Bernadeta Szczerba, Karolina Zarzycka i Jolanta Gąsior.